Zapach ten wprowadzi Cię w magiczny nastrój ciepła i przytulności. Inspirując się wspomnieniem zimowego poranka przy rozpalonym kominku, ten słodko-drzewny zapach dla kobiet i mężczyzn doskonale komponuje się z chłodną aurą jesieni i zimy.
Zapach goździków, czerwonych jagód i pieczonych kasztanów otuli Twoje zmysły niczym ciepły koc. Połączenie kaszmeranu i słodkiej wanilii w finiszu sprawia, że zapach stanowi idealną definicję ciepła, przytulności i komfortu.
face Klub Rabatowy Mistral! Za każde 100zł wydane w naszym sklepie zyskasz 1 pkt o wartości 5zł.Punkty wymieniaj na kody rabatowe , które następnie zrealizujesz w koszyku podczas finalizacji zamówienia.
Producent Mistral Poland S.C. Grunwaldzka 172 43-603 Jaworzno Polska sklep@mistral-poland.pl +48606942863