Darmowa dostawa już od 250zł!

klub-rabatowy-glowna_03.png

Ciesz się zakupami i zdobywaj punkty rabatowe Za każde wydane 100zł w naszym sklepie otrzymasz 1 punkt rabatowy o wartości 5zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

Im więcej zakupów tym więcej punktów rabatowych Punkty dostępne są w Panelu Klienta w zakładce "Moje punkty rabatowe". Punkty się sumują wraz z kolejnymi zakupami i można je wykorzystać podczas realizacji dowolnego zamówienia w sklepie mistral-poland.pl.

Wymieniaj zebrane punkty rabatowe na kupony rabatowe Aby skorzystać ze zniżki, wybierz przycisk "Wygeneruj kupon rabatowy". Zostanie utworzony kupon rabatowy z ukalnym kodem rabatowym.

Realizuj kupony rabatowe podczas zakupów Zapamiętaj lub skopiuj kod rabatowy, przejdź do zakładki "Realizuj zamówienie", wpisz kod rabatowy w polu "Kod rabatowy" pod listą zakupów.

Poznaj zasady funkcjonowanie Klubu rabatowego MistralZobacz zasady korzystania z punktów rabatowych mistral-poland.pl. Regulamin Klubu rabatowego Mistral dostępny jest do pobrania w formie pliku pdf - Pobierz regulamin

Newsletter