Darmowa dostawa już od 250zł!

O nasPoznaj markę Mistral

Firma Mistral Poland jest producentem perfum oraz bezpośrednim importerem butelek kosmetycznych, atomizerów oraz innych akcesoriów niezbędnych do konfekcjonowania i sprzedaży perfum. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu tzw. rozlewni perfum, sprzedających perfumy nalewane, znanych również jako perfumy lane, czy też perfumy na mililitry. Produkujemy również perfumy dla innych firm, które sprzedają je pod własnymi markami, zapewniając kompleksowe zaopatrzenie, od perfum począwszy, a na opakowaniach skończywszy.

MisjaMarki MistralOferowane przez nas zapachy inspirowane są najbardziej znanymi zapachami świata.Mistral Poland powstał w 1999 roku w Jaworznie, jako jeden z pierwszych przedstawicieli bułgarskiego producenta perfum, firmy Refan.

W 2001 roku zostaliśmy pierwszym w Polsce przedstawicielem bułgarskiej firmy perfumeryjnej Gardeny.

Nie będąc do końca zadowolonymi z jakości otrzymywanych wód perfumowanych, cały czas poszukiwaliśmy lepszego rozwiązania, co zaowocowało nawiązaniem w 2004 roku współpracy z francuską firmą Jean Niel i ostatecznie zakończyliśmy współpracę z firmą Gardeny. W następnych latach nawiązaliśmy współpracę z innymi firmami perfumeryjnymi z francuskiej miejscowości Grasse.

Od tej pory, we współpracy z Francuzami, stale pracujemy nad jakością sprzedawanych przez nas wód perfumowanych, dążąc do ideału, jakim jest zapach oryginalnych perfum. Długoletnie doświadczenie tych firm w połączeniu z najwyższą klasą używanych przez nich esencji zapachowych są gwarantem jakości i trwałości oferowanych przez nas perfum.
W 2008 roku nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z włoskim producentem atmizerów perfumeryjnych, firmą Microspray Delta.

W 2014 roku nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z włoskimi hutami szkła, co pozwoliło nam rozszerzyć ofertę o hurtową sprzedaż szklanych butelek kosmetycznych.

Nasza oferta obejmuje blisko 300 najpopularniejszych zapachów, a ich wachlarz stale się powiększa. Ponadto posiadamy pełny asortyment, potrzebny do prowadzenia sklepu z lanymi perfumami (m.in. wody perfumowane o pojemności 125ml i 250ml, flakoniki o pojemnościach od 10ml do 108ml, rozpylacze (atomizery) i zatyczki (nasadki) do flakoników, eleganckie dystrybutory (do przechowywania perfum, świetnie nadające się do wyeksponowania w gablocie), artykuły reklamowe i promocyjne). Pełny asortyment znajdziesz w zakładce AKCESORIA.

Dla Klientów hurtowych produkujemy z francuskich komponentów wody perfumowane, sprzedawane w pojemnikach o pojemności m.in. 5l, 10l, 15l, 25l.

SkorzystaZ naszej oferty

Newsletter