Perfumy nalewane

Jak to działa i dlaczego warto?

Produkty marki Mistral sprzedawane są poprzez sieć perfumerii oraz stoisk handlowych w sklepach kosmetycznych , odzieżowych, sieciach handlowych i innych.

Sposób sprzedaży w perfumeriach Mistral polega na rozlewaniu perfum z dużych flakonów do wybranych przez klienta buteleczek o różnych pojemnościach, począwszy już od 10ml. Taka forma sprzedaży, znana już od wieków, wraca obecnie łącząc tradycję z najwyższą jakością. Oryginalność tej metody może być inspiracją do stworzenia perfumerii lub uatrakcyjnienia istniejących już sklepów z inną branżą. Poszerzenie asortymentu o dobre jakościowo wody perfumowane, niedrogie i sprzedawane w ciekawy sposób wpłynie na wzrost zainteresowania sklepem.

Mistral Poland nie ogranicza sklepów współpracujących, krępującymi umowami i nakazowym systemem w tworzeniu punktów sprzedaży. Sugerujemy i podpowiadamy, szanujemy Twoją wizję i styl, w jakim chcesz stworzyć własne przedsięwzięcie w zakresie perfum nalewanych. Sukces jaki osiągniesz dzięki temu będzie wyłącznie Twoim udziałem. Gwarancją dobrej współpracy z nami i Twojej satysfakcji jest wyjątkowo korzystna cena naszych produktów oraz perfekcyjna obsługa Twojego sklepu.

Oferujemy więcej... niż pitrzebujesz!
Perfumy nalewane

Jak to działa i dlaczego warto?

Współpracując z nami będziesz miał do dyspozycji bogate zaplecze asortymentowe oraz reklamowe. Nie wychodząc z domu, otworzysz sklep z produktami znanej w całej Polsce marki.

Nie ograniczamy się do perfum, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również: żele pod prysznic, antyperspiranty, wody po goleniu, buteleczki perfumeryjne, sztyfty, atomizery, nasadki, dystrybutory – dzbanki, testery papierowe, testery, tacki na testery, naklejki „kółka”, gumki – koreczki do dzbanków, Karty Stałego Klienta, wizytówki, ulotki, plakaty, Roll-Up’y, banery, stojaki (potykacze), koszulki polo z nadrukiem (logo Mistral Poland), t-shirty z nadrukiem (logo Mistral Poland), tablice reklamowe – płyta PVC, reklamy na szybę (folia OWV).

ZAWSZE O KROK PRZED KONKURENCJĄ - KREUJEMY NOWE TRENDY!Zapraszamy do współpracy! W naszej ofercie znajdziesz...