sklep z perfumami lanymi strefa klienta
Mont Blanc Legend od Mont Blanc

NAZWA: 304. Inspirowane zapachem Mont Blanc Legend od Mont Blanc

PRODUCENT: Mont Blanc

OPIS PRODUKTU:

Woda Perfumowana 304.

Inspirowana zapachem Mont Blanc Legend od Mont Blanc

Toaletowa woda Mont Blanc Legend to męskie perfumy będące dziełem domu mody Mont Blanc. Marka ta już od swojego powstania założyła cel wyjątkowości, a jej myślą przewodnią jest oryginalność produktów wprowadzanych na rynek, co dotyczy poza innymi produktami marki także perfum Mont Blanc.

Perfumy Legend były wprowadzone na rynek w 2011 roku i mimo, że są jeszcze w miarę młode, spełniają wszystkie kryteria by legendą się stać. Zapach perfum jest inspirowany „legendarnymi” wartościami, które czynią mężczyznę mężczyzną – uczciwością, pewnością siebie, świadomością celu, odwagą, pasją i seksapilem. Perfumy zaprojektowane są tak, aby podkreślały te wartości i je uwydatniały. Łączą siłę i delikatność, tradycję wraz z nowoczesnym stylem. Są łagodne i ujmująco zmysłowe, ale przy tym prezentują się bardzo męsko.

Kompozycja toaletowej wody otwiera się świeżymi tonami bergamotki, owocowym zapachem ananasa a akordy te dopełnione są kwiecistym powiewem lawendy. Zapach ten stopniowo rozwija się w romantyczną atmosferę jaśminu, egzotycznego cedru i jabłka. Końcowi przewodzą ciemniejsze odcienie charakteryzowane ambrą, mchem, fasolą tonka i poważniejszym zapachem sandałowego drzewa.

Typ zapachu: owocowo-drzewny

Nuta Głowy
werbena, lawenda, ananas, bergamotka

Nuta Serca
cedr, mech, jabłko, róża, jaśmin, Kumaryna, owoce, pelargonia

Nuta Głębi
drzewo sandałowe, ambra, fasola Tonka, mech

 

najlepszy zamiennik perfumy 304. Inspirowane zapachem Mont Blanc Legend od Mont Blanc

ZOBACZ NASZE BUTELKI